Administratívna budova HPK engineering a.s. má 7 podlaží s celkovou plochou  6 400 m2, z toho kancelárska plocha je 4800 m2. Klientom sú k dispozícii rôzne plochy kancelárií od 15 m2 až po 200 m2. Budova je po rekonštrukcii a je zateplená. Administratívnu budovu tvorí hlavná budova a prístavba, ktoré sú navzájom prepojené na každom podlaží.  V celej budove sú osadené plastové okná, ktoré sú pokryté fóliami na zachytávanie ultrafialového žiarenia. Okná sú otvárateľné. Na oknách sú namontované žalúzie. Sociálne zariadenie (WC) je na chodbe.

V administratívnej budove je možnosť pripojenia na internet u spoločností Slovak Telekom a.s.,  Swan,  Antik a Slovanet, ktoré majú zriadenú prípojku optickým káblom. Spoločnosti Slovak Telekom a.s. a Antik majú zrealizované rozvody optiky po podlažiach.

V kanceláriách administratívnej budovy je zrealizovaný rozvod štrukturovanej kabeláže podľa noriem ISO/IEC 11801 amd2:2010, EN50173:2007 Cat.5e/Class D, ukončený do racku.

V   budove sú klimatizované i neklimatizované kancelárie. Veľkoplošné kancelárie sú klimatizované. Server je možné umiestniť v klimatizovanej miestnosti s antistatickou podlahou na prízemí prístavby.

Administratívna budova má vlastnú plynovú kotolňu. Budova je vybavená 3 výťahmi.  Spoločné priestory, chodby a vstup do budovy sú vybavené zabezpečovacím systémom.